GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 4652310
nr 465 2310
Vaser
1 par, Japan, Sekelskifte, höjd: 32 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
tisdag 1 maj 2007
kl 17:39:29
24/4 22:34:39